Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Vozol Bar 2200, tekrar dolumu mümkün olmayacak şekilde belli bir batarya kapasitesiyle üretilen, gıda sınıfından bağımsız haznesi içerisinde çeşitli aromalarıyla salt likit barındıran, boğaz vurumunu rahatlatan ergonomik tasarıma sahip ve muadil ürünlere göre daha sağlıklı deneyim sunan Vozol markasının kullanıcılara sunduğu bir kullan at(disposable) elektronik sigara ürünüdür. Grafiti tasarımları ve 10 farklı aroma seçeneğiyle oldukça dikkat çeken Vozol Bar 2200, daha birçok öne çıkan özelliğiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.


ÖZELLİKLER

Çekim Sayısı: 2200 puff

Batarya Kapasitesi: 1100 mAh

Likit Kapasitesi: 6.5ml

Nikotin Miktarı: 50mg

Ürün Boyutları: 114.5*20mm


Bilgilendirme: Bu ve buna benzer diğer bütün kullan at ürünlerde 1 puff kısa ve yumuşak bir çekime karşılık gelmektedir. Çekim sayısı üretici tarafından bu denklik baz alınarak belirlenir. Bu sebeple uzun ve yoğun çekimlerle kullanılan ürünlerde 1 puff birden fazla çekime denk geleceği için beklenen çekim sayısında bir miktar azalma olması normaldir. Üreticisi ya da Türkiye şubesi olmadığımız için ve suistimale çok açık bir durum olduğu için bu tarz durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Buna karşın ürünlerimize çalışır ve orijinal garantisi sunmakta ve istisnai durumlarda da inisiyatif kullanabilmekte olup, müşteri memnuniyetine maksimum önemi vermekteyiz.

Ek bilgi

Aroma

Pineapple Ice

5.00

(9)
Avg. Star Rating: (9 Reviews)
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Reviews For This Product

 1. drfurion

  (9)

  Recommended

 2. aylin ünver

  (9)

  Hazır indirimdeyken 1 tane alayım dedim ertesi gün elime geldi şimdi 5 tane daha sipariş verdim aromasına bayıldım. Hızlı teslimat ve orijinal ürün için teşekkürler 🙏 🤩

 3. eda nur

  (9)

  İlginiz için ve fırsat ürünü için teşekkürler çok daha fazla üründe indirim bekliyoruz. Ürün ertesi gün yurtiçi kargo ile elime ulaştı kaliteli hizmet orijinal ürün 🫶

 4. Ansu Fati

  (9)

  Aroması acayip yoğun ve tadı çok hoş. Başta çekinmiştim ama indirimdeyken kaçırmayayım dedim. Pişman olmadım emeğinize sağlık.

 5. Tayyip

  (9)

  Ürün beklediğimden kaliteli ve hızlı geldi. teşekkür ederim 🙏

 6. Barış

  (9)

  Sigaraya alternatif bişey arıyodum. Bunu denedim arkdaşımda, bayıldım. Buradan alıyormuş. Ben de ilk siparişimi veriyorum.

 7. Elif

  (9)

  Hızlı teslimat teşekkürler

 8. Faye (kratosun karısı değil)

  (9)

  denicem indrim kodu için yazıyom

 9. Slyy

  (9)

  denicez bakalım

Shopping Cart 0

Sepet boş.