Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Vozol Alien 4000 Puff, tekrar dolumu mümkün olmayacak şekilde belli bir batarya kapasitesiyle üretilen, gıda sınıfından bağımsız haznesi içerisinde çeşitli aromalarıyla salt likit barındıran, boğaz vurumunu rahatlatan ergonomik tasarıma sahip ve muadil ürünlere göre daha kaliteli bir deneyim sunan Vozol markasının kullanıcılara sunduğu bir kullan at(disposable) elektronik sigara ürünüdür. Yenilikçi, modern ve ekstra korumalı tasarımı, yüksek çekim sayısı ve 15 farklı aroma seçeneğiyle oldukça dikkat çeken Vozol Alien 4000 Puff, daha birçok öne çıkan özelliğiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Vozol Alien 4000 Puff ürünü bir kullan at model olmasının yanı sıra aynı zamanda şarj edilebilir özelliğine de sahiptir. Bunun sebebi üretici firmanın talebe karşılık vermek amacıyla çok yüksek çekimli ürünler üretmek istemesine ve üretmesine rağmen, bu yüksek çekim sayılarını karşılayabilecek boyutta ve güçte batarya kullanmalarının tasarım ve ergonomiklik açısından imkansız oluşudur. Şarj edilebilir özelliğine sahip olması ürünün tekrar doldurulabileceği ve pod mod ürünler gibi kullanılabileceği anlamına gelmemektedir.


ÖZELLİKLER

Çekim Sayısı: 4000 puff

Batarya Kapasitesi: 600 mAh

Likit Kapasitesi: 12 ml

Nikotin Miktarı: 50 mg


Bilgilendirme: Bu ve buna benzer diğer bütün kullan at ürünlerde 1 puff kısa ve yumuşak bir çekime karşılık gelmektedir. Çekim sayısı üretici tarafından bu denklik baz alınarak belirlenir. Bu sebeple uzun ve yoğun çekimlerle kullanılan ürünlerde 1 puff birden fazla çekime denk geleceği için beklenen çekim sayısında bir miktar azalma olması normaldir. Üreticisi ya da Türkiye şubesi olmadığımız için ve suistimale çok açık bir durum olduğu için bu tarz durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Buna karşın ürünlerimize çalışır ve orijinal garantisi sunmakta ve istisnai durumlarda da inisiyatif kullanabilmekte olup, müşteri memnuniyetine maksimum önemi vermekteyiz.

Ek bilgi

Aroma

Aloe Grape, Apple Grape Strawberry, G&B, Peach Blueberry, Peach Mango Pineapple, Peach Raspberry, Strawberry Cherry Raspberry, Strawberry Margarita

4.50

(2)
Avg. Star Rating: (2 Reviews)
5 Stars
50%
4 Stars
50%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Reviews For This Product

  1. Esranur

    (2)

    Bence tasarım olarak vozolun en iyi ürünü bu gummy bear aromasını ve strawbery chery aromasını denedim ikisi de çok güzel nikotin hissi ve aroma hissi 10/10 teşekkürler🫶🏻

  2. ocoruh6 (doğrulanmış kullanıcı)

    (2)

    ürün orjinal güvenilir ama aroma adı sitede yanlış yazılmış ama sorun yok.

Shopping Cart 0

Sepet boş.