Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

UWELL Caliburn Ak2 Pod Kit

UWELL Caliburn Ak2 Pod Kit şimdi PuffTr stoklarında. Hızlı teslimat ve orijinal ürün güvencesiyle hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

This product is currently out of stock and unavailable.

Karşılaştır
Hızlı Teslimat
En hızlı şekilde gönderim yapılmaktadır.
Güncel Stok
Sitemizde yer alan stoklar günceldir.
Güvenli Teslimat
Kapıda nakit ödeme ve İstanbul içi kurye ile güvenli teslimat imkanı

Uwell Caliburn AK2 Pod Kit

Yeni nesil Uwell Caliburn AK2 Pod elektronik sigara düğmesiz tasarım, otomatik çekme özelliği sayesinde elde edebileceğiniz en yakın deneyim olduğundan, elektronik sigaraya geçmeye çalışan sigara içenlere hitap eden harika bir üründür. 520 mAh pil sayesinde, oldukça uzun süren bir enerjiye sahiptir. Pil seviyesini gösteren led ışık sistemi vardır. Uwell Caliburn AK2 kapsülleri, tatmin edici kusursuz bir tat üreten bir 0.9ohm kartuşa sahiptir. Ayrıca bu kartuş kolayca çıkarılıp takılabilir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kartuşu rahatlıkla değiştirebilir hatta, bir kaç tane daha alıp, farklı aromalar kullanabilirsiniz. Şeffaf görünüme sahip olan kartuşu sayesinde, içindeki sıvının miktarını görebilirsiniz.

Uwell Caliburn AK2 Pod Elektronik Sigaranın likit dolumu çok kolay ve sorunsuzdur. Hava akış tüpünü ve doldurma portunu ortaya çıkaran damlama ucunu yana doğru açarsınız. Yalnızca kırmızı delikten doldurun ve bölmenin üstünde biraz hava bırakın, böylece e-sıvının hareket edecek alanı olur. Bu, sızmasını önleyecektir. Bölmenin kendisi, önceden takılmış kauçuk bağlantı parçaları sayesinde ultra sızdırmaz olacak şekilde tasarlanmıştır.

Piyasadaki en taşınabilir elektronik sigaralardan biri olan Uwell Caliburn AK2, cep dostu harika bir tasarıma sahiptir ve bir kartlık veya cep telefonu kadar kalındır. Kare tasarım, süper sığ ceplere sığmasını sağlar. Cebiniz yoksa endişelenmeyin, dayanıklı bir silikon kordon ile birlikte gelir, böylece boynunuza asabilir ve yanlış yerleştirme riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Uwell Caliburn AK2 Pod Paket İçeriğinde Neler Var?

1 x Caliburn AK2 Pod Sistemi

1 x UN2 Meshed-H 0.9Ω Caliburn A2 Doldurulabilir Bölme (Önceden yüklenmiş)

1 x UN2 Meshed-H 0.9Ω Caliburn A2 Doldurulabilir Pod (Yedek)

1 x Silikon Kordon

1 x Kullanım Kılavuzu

Ek bilgi

Renk

Blue, Gray

Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart 0

Sepet boş.