Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Saltica Leather 6000 Puff

Saltica 6000 Puff, elektronik sigara kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Bu cihaz, geleneksel sigaraların yerini alarak daha az zararlı bir alternatif sunar.

Saltica 6000 Puff, şık ve kompakt bir tasarıma sahip olup, çeşitli renk seçenekleriyle kişisel tarzınıza uygun hale getirilebilir. Ayrıca, kullanımı son derece kolaydır ve taşınabilir olması sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Cihaz, 6000 pufa kadar kullanım sağlayan uzun ömürlü bir bataryaya sahiptir. Bu, size gün boyunca kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar ve herhangi bir şarj cihazı veya kablo gerektirmez.

Saltica 6000 Puff, sıcaklık kontrolü sayesinde optimum kullanım deneyimi sunar. Ayrıca, 11 farklı aroma seçeneğiyle tüketicilere zengin bir lezzet yelpazesi sunar.

Cihaz, yüksek kaliteli içeriklerden oluşan bir likit kartuşu içerir. Bu likit, doğal tatlar ve esansiyel yağlar kullanılarak üretilir ve geleneksel sigaralardaki zararlı maddeleri içermez. Bu sayede, Saltica 6000 Puff daha az zararlı bir alternatif sunar.

Cihazın kullanımı son derece kolaydır ve herhangi bir düğme veya ayar gerektirmez. Sadece bir nefes çekin, cihaz otomatik olarak çalışacaktır.

Saltica 6000 Puff, daha az zararlı bir alternatif arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Eğer ilginizi çektiyse, hemen sipariş verin ve daha sağlıklı bir yaşama adım atın!


Özellikleri:
Marka: Saltica
Seri: Leather
Kategori: Saltica 6000 Puff Disposable Vape Bar
Pil Kapasite: 500mAh (Şarj Edilebilir)
Likit Kapasite: 12ml (Likit Dolumu Olmaz)
Nikotin Seçenekleri: 50mg
Kullanım Ömrü: 6000 Puff
Orijinallik Sorgulama: Evet (Resmi siteden seri kod sorgulanabilir ürün).
Dış Kutulu: Evet (Dış kutulu koruma bandlı ve iç folyoludur ilk kez müşteri açtığını garanti eder).


AROMALAR

Saltica 6000 Puff Blue Razz Lemon

Saltica 6000 Puff Strawberry Banana

Saltica 6000 Puff Mango Peach Smoothie

Saltica 6000 Puff Peach Blueberry

Saltica 6000 Puff Watermelon

Saltica 6000 Puff Double Apple

Saltica 6000 Puff Pina Colada

Saltica 6000 Puff Strawberry Mango

Saltica 6000 Puff Apple Energy

Saltica 6000 Puff Coffee Tobacco

Saltica 6000 Puff Amerikan Tobacco


Bilgilendirme: Bu ve buna benzer diğer bütün kullan at ürünlerde 1 puff kısa ve yumuşak bir çekime karşılık gelmektedir. Çekim sayısı üretici tarafından bu denklik baz alınarak belirlenir. Bu sebeple uzun ve yoğun çekimlerle kullanılan ürünlerde 1 puff birden fazla çekime denk geleceği için beklenen çekim sayısında bir miktar azalma olması normaldir. Üreticisi ya da Türkiye şubesi olmadığımız için ve suistimale çok açık bir durum olduğu için bu tarz durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Buna karşın ürünlerimize çalışır ve orijinal garantisi sunmakta ve istisnai durumlarda da inisiyatif kullanabilmekte olup, müşteri memnuniyetine maksimum önemi vermekteyiz.

Ek bilgi

Aroma

Aloe Grape, American Tobacco, Apple Energy, Banana Ice, Blue Razz Ice, Blue Razz Lemon, Bubble Gum, Coffee Tobacco, Cotton Candy, Double Apple, Grape Bubble Gum, Grape Ice, Honey Melon, Kiwi Strawberry, Mango Ice, Mango Peach Smoothie, Peach Blueberry, Pina Colada, Strawberry Banana, Strawberry Ice Cream, Strawberry Mango, Tiger Blood, Watermelon Ice, Watermelon Lemon, Whiskey Tobacco

5.00

(3)
Avg. Star Rating: (3 Reviews)
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Reviews For This Product

 1. KurtulmuşAhmet

  (3)

  Kendim cream tobacco modelini kullanıyorum. Bunu abime hediye olsun diye aldım bu modeli de şaka amaçlı seçmiştim ama deneyince bir tanede kendime sipariş etmeye karar verdim tadının bu kadar rahat olacağını tahmin etmemiştim. Bir deneyin derim.

 2. Funda

  (3)

  Tiger Blood ve Cotton Candy aldım. Aromalar ve ürünler çok tatmin edici ve uzun süre kullanılabiliyor. Teslimat hızlı ve sorunsuzdu. Teşekkür ederim.

 3. Mert Ateş Ballı

  (3)

  Ürünü alacağım

Shopping Cart 0

Sepet boş.