Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Saltica Digital 10000 Puff

Saltica Dijital 10000 Puff, elektronik sigara kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir cihazdır. Bu cihaz, geleneksel sigaraların yerini alarak daha az zararlı bir alternatif sunar.

Saltica 10000 Puff, şık ve kompakt bir tasarıma sahip olup, çeşitli renk seçenekleriyle kişisel tarzınıza uygun hale getirilebilir. Ayrıca, dijital ekranı sayesinde şarj kullanımınızı da takip edebilmenize olanak sağlıyor. Kullanımı son derece kolaydır ve taşınabilir olması sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Saltica 10000 Puff, sıcaklık kontrolü sayesinde optimum kullanım deneyimi sunar. Ayrıca, 16 farklı aroma seçeneğiyle tüketicilere zengin bir lezzet yelpazesi sunar.

Cihaz, yüksek kaliteli içeriklerden oluşan bir likit kartuşu içerir. Bu likit, doğal tatlar ve esansiyel yağlar kullanılarak üretilir ve geleneksel sigaralardaki zararlı maddeleri içermez. Bu sayede, Saltica 10000 Puff daha az zararlı bir alternatif sunar.

Cihazın kullanımı son derece kolaydır ve herhangi bir düğme veya ayar gerektirmez. Sadece bir nefes çekin, cihaz otomatik olarak çalışacaktır.

Saltica 10000 Puff, daha az zararlı bir alternatif arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Eğer ilginizi çektiyse, hemen sipariş verin ve daha sağlıklı bir yaşama adım atın!


Özellikleri

Marka: Saltica
Seri: Digital
Pil Kapasite: 650mAh (Şarj Edilebilir)
Likit Kapasite: 20ml (Likit Dolumu Olmaz)
Nikotin Seçenekleri: 50mg
Kullanım Ömrü: 10000 Puff
Orijinallik Sorgulama: Evet (Resmi siteden seri kod sorgulanabilir ürün).
Dış Kutulu: Evet (Dış kutulu koruma bandlı ve iç folyoludur ilk kez müşteri açtığını garanti eder).


AROMALAR

Saltica Dijital 10000 Puff Blue Razz Lemon

Saltica Dijital 10000 Puff Bubble Gum

Saltica Dijital 10000 Puff Cotton Candy

Saltica Dijital 10000 Puff Forest Berry Storm

Saltica Dijital 10000 Puff Honey Melon

Saltica Dijital 10000 Puff Mango Ice

Saltica Dijital 10000 Puff Mango Peach Smoothie

Saltica Dijital 10000 Puff Mint

Saltica Dijital 10000 Puff Pina Colada

Saltica Dijital 10000 Puff Strawberry Banana

Saltica Dijital 10000 Puff Strawberry Ice Cream

Saltica Dijital 10000 Puff Strawberry Mango

Saltica Dijital 10000 Puff Tiger Blood

Saltica Dijital 10000 Puff Watermelon Ice

Saltica Dijital 10000 Puff Watermelon Lemon

Saltica Dijital 10000 Puff Whiskey Tobacco


Bilgilendirme: Bu ve buna benzer diğer bütün kullan at ürünlerde 1 puff kısa ve yumuşak bir çekime karşılık gelmektedir. Çekim sayısı üretici tarafından bu denklik baz alınarak belirlenir. Bu sebeple uzun ve yoğun çekimlerle kullanılan ürünlerde 1 puff birden fazla çekime denk geleceği için beklenen çekim sayısında bir miktar azalma olması normaldir. Üreticisi ya da Türkiye şubesi olmadığımız için ve suistimale çok açık bir durum olduğu için bu tarz durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Buna karşın ürünlerimize çalışır ve orijinal garantisi sunmakta ve istisnai durumlarda da inisiyatif kullanabilmekte olup, müşteri memnuniyetine maksimum önemi vermekteyiz.

Ek bilgi

Aroma

Blue Razz Lemon, Bubble Gum, Cotton Candy, Forest Berry Storm, Honey Melon, Mango Ice, Mango Peach Smoothie, Mint, Pina Colada, Strawberry Banana, Strawberry Ice Cream, Strawberry Mango, Tiger Blood, Watermelon Ice, Watermelon Lemon, Whiskey Tobacco

5.00

(2)
Avg. Star Rating: (2 Reviews)
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Reviews For This Product

  1. Semih

    (2)

    Watermelon ıce aldım aroması ve boğz vurunu çok güzel hızlı kargo güvenilir satıcı teşekkürler:)

  2. Fatih (doğrulanmış kullanıcı)

    (2)

    Bir süredir bu siteden alısveris yapıyorum, kendilerinden son derece memnunum. Ürün olarak, bu ürünün viski-tobacco aromalısını denedim, Paketi açarken biraz alkol kokusu aldım fakat viski aroması pek aldığım söylenemez. Sade tütün aromalı gibi geldi bana. Aroma olarak Saltica’nın aromalarını Vozol’unkilerden daha çok beğeniyorum. Bundan sonra Saltica’dan devam edeceğim gibi duruyor.

Shopping Cart 0

Sepet boş.