Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Saltica 3500 Puff, tekrar dolumu mümkün olmayacak şekilde belli bir batarya kapasitesiyle üretilen, gıda sınıfından bağımsız haznesi içerisinde çeşitli aromalarıyla salt likit barındıran, boğaz vurumunu rahatlatan ergonomik tasarıma sahip ve muadil ürünlere göre daha sağlıklı deneyim sunan Saltica markasının kullanıcılara sunduğu bir kullan at(disposable) elektronik sigara ürünüdür. 10 farklı aroma seçeneğiyle oldukça dikkat çeken Saltica 3500 Puff, daha birçok öne çıkan özelliğiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Saltica 3500 Puff, Saltica markasının en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir. Muadil diğer marka ve ürünlere göre tütün aromasını en iyi sunan ürün olması açısından oldukça dikkat çekmektedir.


ÖZELLİKLER

Çekim Sayısı: 3500 puff

Batarya Kapasitesi: 1200 mAh

Likit Kapasitesi: 7ml

Nikotin Miktarı: 50mg


Bilgilendirme: Bu ve buna benzer diğer bütün kullan at ürünlerde 1 puff kısa ve yumuşak bir çekime karşılık gelmektedir. Çekim sayısı üretici tarafından bu denklik baz alınarak belirlenir. Bu sebeple uzun ve yoğun çekimlerle kullanılan ürünlerde 1 puff birden fazla çekime denk geleceği için beklenen çekim sayısında bir miktar azalma olması normaldir. Üreticisi ya da Türkiye şubesi olmadığımız için ve suistimale çok açık bir durum olduğu için bu tarz durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Buna karşın ürünlerimize çalışır ve orijinal garantisi sunmakta ve istisnai durumlarda da inisiyatif kullanabilmekte olup, müşteri memnuniyetine maksimum önemi vermekteyiz.

Ek bilgi

Aroma

Blue Razz Ice, Cream Tobacco, Strawberry Ice

5.00

(6)
Avg. Star Rating: (6 Reviews)
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Reviews For This Product

 1. Gizemmm

  (6)

  Ürün ve teslimatta hiç bir sıkıntı yaşamadım ama ürün kolay kolay bitmediğinden dolayı tadı bana ağır gelmeye yada baymaya başladı sanırım. Alırken bunu da hesaba katın ve daha ferah yada daha çok sevdiğiniz aromaları almaya çalışın çnkü bu ürünler kolay kolay bitmiyor , bende denemek için almıştım bu kadar uzun gideceğini tahmin etmedim

 2. Lili

  (6)

  Bu ürünü de uzun zamandan beri kullanıyor. Cihaz çok kaliteli ve nikotin oranı çok iyi ayarlanmış. Ayrıca altındaki döner kısımdan kendinize göre çekim oranını ayarlayabiliyorsunuz. İçimi çok güzel. Özenle paketleniyor teşekkür ederim.

 3. ilhamiefe121

  (6)

  harika ürünn

 4. Slyy

  (6)

  merak ettim sipariş vericez bakalim

 5. kahramanfth68

  (6)

  Güzel kullanışlı rahatlıkla alabilirsiniz

 6. fatihozdamar92

  (6)

  Hızlı bir şekilde elime ulaştı. Aroma olarak cream tobacco biraz ağır geldi bana

Shopping Cart 0

Sepet boş.