Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Nasty Watermelon Ice Salt Likit

550 

Nasty Watermelon Ice Salt Likit şimdi PuffTr stoklarında. Hızlı teslimat ve orijinal ürün güvencesiyle hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

  • 35mg
  • 50mg
Clear
Karşılaştır
Hızlı Teslimat
En hızlı şekilde gönderim yapılmaktadır.
Güncel Stok
Sitemizde yer alan stoklar günceldir.
Güvenli Teslimat
Kapıda nakit ödeme ve İstanbul içi kurye ile güvenli teslimat imkanı

Nasty Watermelon Ice salt likit, nefesinizi kesen taze bir lezzet sunan eşsiz bir üründür. Bu likit, suyun en tatlı ve ferahlatıcı meyvesi olan karpuzun canlandırıcı tadını yakalar ve onu buzlu bir vuruşla tamamlar.

Bu salt likit, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve üretiminde kullanılan tüm bileşenler titizlikle seçilmiştir. İçerisindeki nikotin tuzu sayesinde, daha yüksek nikotin doyumu için düşük watt cihazlarında kullanılabilir.

Nasty Watermelon Ice salt likit, her nefeste ferahlık ve tat sunar. İnce ayarlanmış tatları sayesinde, karpuzun meyve tadını ve tatlılığını hissederken, buzlu vuruş da boğazda keyifli bir his bırakır. Bu lezzetli likit, tam da sıcak yaz günlerinde ferahlamak ve serinlemek isteyenler için idealdir.

Nasty Watermelon Ice salt likit, kullanımı kolay bir şişe tasarımına sahiptir. Likiti dolum tankına kolayca doldurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, şişe tasarımı da kullanımı kolaylaştıran bir pipet ile donatılmıştır.

Ek bilgi

Nikotin oranı

35mg, 50mg

Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart 0

Sepet boş.