Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

Juul 2 Pod Crisp Mentol

400 

Stokta yok

 • Juul 2 Pod Crisp Mentol şimdi PuffTr stoklarında. Hızlı teslimat ve orijinal ürün güvencesiyle hemen siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
Karşılaştır
Hızlı Teslimat
En hızlı şekilde gönderim yapılmaktadır.
Güncel Stok
Sitemizde yer alan stoklar günceldir.
Güvenli Teslimat
Kapıda nakit ödeme ve İstanbul içi kurye ile güvenli teslimat imkanı

Juul 2 Pod Crisp Mentol, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, kullanımı kolay bir pod sistemidir.

%5 oranında nikotin içeriği ve ferahlatıcı mentol lezzeti ile kullanıcılara zengin bir vape deneyimi sunar.

Bu podlar, Juul cihazları ile uyumludur ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir, böylece kullanıcılar her zaman temiz ve taze bir vape deneyimine sahip olabilirler. Juul 2 Pod Crisp Mentol, tüm mentol sevenler için mükemmel bir seçimdir ve en kaliteli lezzetleri sunar.

JUUL2 bölmeleri yalnızca bir JUUL2 Cihazı ile kullanılmalıdır. Juul 2 Pod Crisp Mentol, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, kullanımı kolay bir pod sistemidir. %5 oranında nikotin içeriği ve ferahlatıcı mentol lezzeti ile kullanıcılara zengin bir vape deneyimi sunar.

Bu podlar, Juul cihazları ile uyumludur ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir, böylece kullanıcılar her zaman temiz ve taze bir vape deneyimine sahip olabilirler. Juul 2 Pod Crisp Mentol, tüm mentol sevenler için mükemmel bir seçimdir ve en kaliteli lezzetleri sunar. Cihazı, yalnızca Juul Labs tarafından üretilen orijinal JUUL2 podlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Kutuda ne var?

2 x JUUL2 pod
1 JUUL2 kapsülü şunları içerir: ~1.2 mL
Nikotin konsantrasyonu: ~18 mg/mL
Toplam nikotin içeriği: ~21,6 mg/JUUL2 pods.
JUUL2 bölmeleri, benzersiz bir şekilde tatmin edici e-sıvılarını içerir.

18 mg/ml nikotin gücü. Her pakette 2 adet pod bulunur.

https://www.youtube.com/@durbibakaym6182

 

5.00

(2)
Avg. Star Rating: (2 Reviews)
5 Stars
100%
4 Stars
0%
3 Stars
0%
2 Stars
0%
1 Star
0%
Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Reviews For This Product

 1. sait kemal

  (2)

  Yaklaşık 2 aydır juul 2 kullanıyorum ne kadar kartuşları pahalı da olsa içim deneyimi en iyi ürün açık ara bence juul 2.. Tüm aromaları denedim hepsine tek tek deneyimlerimi yazıcam. Crisp menthol yumuşak bi menthol aromaya sahip keskin bi boğaz vurumu yok ağır değil yumuşak içim için tercih edebilirsiniz…

 2. Şule

  (2)

  Sigarayı bırakmama vesile oldu, evde ofiste her yerde içebildiğim için çok rahat kullandım doymadım desem yeridir. Kokusu olmaması güzel üstüne sinen bir koku yok özellikle bayanlar için önemli bir detay. İnceliği görünüşü kibar ve şık tasarım. Şarjı hemen doluyor. Ve bu siteden alıyorum almaya devam edeceğim. İlgi alaka ve ürünleri ile alakalı her şeyde müşteri memnuniyetini önemseyen çalışanlara teşekkür ediyorum 🙏 en güvenilir e sigara sitesi🫶🏻

Shopping Cart 0

Sepet boş.