Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

IQOS Terea

IQOS Terea, Philip Morris International tarafından üretilen ve ısıtma tabanlı tütün teknolojisi kullanarak sigara içmenin geleneksel yöntemlerine alternatif sunan bir üründür. Bu ürün, sigara dumanında bulunan ve sağlık için zararlı olan katran, karbon monoksit ve diğer zararlı maddelerin birçoğunu ortadan kaldırırken, tütün tadını korur ve nikotin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

IQOS Terea, müşterilerin daha az zararlı bir tütün deneyimi yaşamalarına imkan sağlarken, geleneksel sigaraların yoğun dumanı ve kokusunu da ortadan kaldırır. Bu sayede kullanıcılar, sigara içmek için bulunduğu ortamı terk etme derdinden kurtulmuş olurlar. Ayrıca, IQOS Terea, sigara içmeyi bırakmak isteyenler için bir geçiş ürünü olarak da kullanılabilir.

IQOS Terea, kullanıcılar için birçok avantaj sunar. Bu avantajlar arasında daha az kimyasal ve kokuya maruz kalmak, daha kolay kullanım ve daha çevreci etkiler yer almaktadır. Bu nedenle, IQOS Terea, sigara içen kişilerin tercih edebilecekleri veya sigarayı bırakma yolunda bir geçiş süreci olarak kullanabilecekleri daha güvenli bir seçenek olabilir.

IQOS Terea Çeşitleri

Terea tütün çubukları tam 8 aroma çeşitiyle kullanıcılarına geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Alışılmış tatlara sadık kalarak üretilen Terea tütün çubukları aynı zamanda HEETS tütün çubuklarına nazaran çok daha iyi bir aroma deneyimi vaadediyor. Terea tütün çubukları, HEETS çeşitleriyle nerdeyse birebir aynı üretilerek kullanıcıları bilinmezlik ve kararsızlıktan da uzaklaştırmış oluyor.

Terea Amber

Yoğunluk: 3/5

IQOS-TEREA-AMBER

Terea Turquoise

Yoğunluk: 2/5

IQOS-TEREA-TURQUOISE

Terea Yellow

Yoğunluk: 3/5

IQOS-TEREA-YELLOW

Terea Sienna

Yoğunluk: 4/5

IQOS-TEREA-SIENNA

Terea Russet

Yoğunluk: 5/5

IQOS-TEREA-RUSSET

Terea Yellow Green

Yoğunluk: 4/5

IQOS-TEREA-YELLOW-GREEN

Terea Bronze

Yoğunluk: 4/5

IQOS-TEREA-BRONZE

Terea Teak

Yoğunluk: 4/5

IQOS-TEREA-TEAK

IQOS Terea Turquoise

Mentol ve tütün aromalı olan bu TEREA ürünü, 2/5 ile yoğunluğu en düşük olan tütün çubuğudur. HEETS tütün çubuklarından yine Turquoise olana denk gelmektedir. Fresh tat seven kullanıcıların en çok tercih ettiği TEREA çeşiti Turquoise’dir.

Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart 0

Sepet boş.