Olası hatalarda hak talebinde bulunabilmeniz için kargolarınızı açarken video kaydı almanızı rica ederiz.

IQOS Iluma Prime

IQOS Iluma Prime, Philip Morris International tarafından üretilen bir tür ısıtmalı tütün cihazıdır. Kullanıcı tarafından solunan bir aerosol üretmek için HEETS olarak bilinen tütün dolgulu çubukları ısıtarak çalışır ve sigara içmeye benzer bir deneyim sunar. Her türlü koşulda rahat kullanım sunmak üzere tasarlanmış kompakt, ergonomik ve şık bir cihaz olup, geleneksel sigara ürünlerinin karmaşası ve zahmeti olmadan ısıtılmış tütün ürünlerinin keyfini çıkarmanın bir yolunu arayan tüketiciler için uygun bir seçenektir.

IQOS Iluma Prime tütün ısıtıcı kit, tütün tüketimi için yeni bir standart tanımlar. Cihaz, arka arkaya iki TEREA tütün çubuğunun kullanımı için ironik tasarımını yenilikçi teknolojisiyle birleştirmektedir. SMARTCORE INDUCTION SYSTEM ile kullanıcıları tütün kalıntısı, kül ve cihaz temizliği dertlerinden tamamen kurtaran bu cihaz sadece TEREA ile kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

IQOS Iluma Çeşitleri

Iluma serisinin Iluma, Iluma One ve Iluma Prime olmak üzere üç farklı modeli mevcuttur. Iluma One diğer modellerden farklı olarak tek parçadır ve tek şarjda 20 adet TEREA tütün çubuğunun kullanıma uygun olarak tasarlanmış kompakt bir cihazdır. Diğerlerinde de olduğu gibi bu modelde de SMART INDUCTION SYSTEM teknolojisi kullanılmıştır. Serinin en güncel ve şık olanı Iluma Prime modelidir. Tasarımının kusursuzluğu ile ön plana çıkan Iluma Prime, içim süresi ile de ufak bir fark yaratmaktadır.

IQOS-ILUMA-PRIME
IQOS ILUMA PRIME
IQOS-ILUMA
IQOS ILUMA
IQOS-ILUMA-ONE
IQOS ILUMA ONE

Bileşenler

 

 

IQOS-ILUMA-PRIME-COMPONENTS

TEREA Tütün Çubukları

TEREA, IQOS Iluma için özel olarak üretilir ve yüksek kalite tütün içerir. İçerisinde tütünü indüksiyonla hafifçe ısıtan bir ısıtma elemanı mevcuttur. Bu eleman, kullanım sonrası tütün kalıntısı ve kül oluşumunu engeller.

Tutucu

Iluma tutucusu hızlı şarj özelliğine sahiptir ve iki adet TEREA tütün çubuğunun keyfini doğrudan birbiri ardına çıkarmanızı sağlar. Hemde temizlik derdi olmadan!

Cep Şarj Cihazı

Ergonomik ve şık bir tasarıma sahip olan Cep Şarj Cihazı tutucunuzu şarj edebilmenizi sağlar. Tam dolu şarj 20 adete kadar içim sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Paket İçeriği

-Cep Şarj Cihazı

-Tutucu

-Adaptör

-Type-c şarj kablosu

-Kullanım klavuzu

Ek bilgi

Renk

Golden Khaki, Jade Green, Obsidian Black

Add your review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart 0

Sepet boş.